Zümrüd-ü Anka Bahçecik geliyor

Zümrüd-ü Anka Bahçecik geliyor

Zümrüd-ü Anka Bahçecik geliyor


Zümrüd-ü Anka projesiyle adından söz ettiren Mamikler İnşaat, bu projenin yüzde 60’ını sattı. Şifa kaynağı doğası, denizi ve manzarasıyla hayallerinizi süsleyecek, 4 mevsim görsel huzuru ile ömrünüze ömür katacak Zümrüd-ü Anka Mamikler projesi 2’nci etabı ile eşsiz güzelliğe sahip Bahçecik’te yükselmeye başlayacak. Konforlu yaşamın kapısını aralayan konumu, tüm engelleri aşan manzarası, bulutların üzerinde hissettiren detayları, yüksek kalitesi ve sosyal imkanları ile eşsiz bir yaşam sunan Zümrüd-ü Anka Bahçecik de adından söz ettirecek…

MAMİKLER’İN BU PROJESİ DE KONUŞULACAK

Kocaeli’de sektörün en güvenilir firmalarından olan Mamikler İnşaat’ın start verdiği ‘Zümrüd-ü Anka Bahçecik’ projesi ile doğan güneşi izlemenin keyfine gün batımı eşlik edecek. Körfezin dingin manzarası size dört mevsim görsel huzuru yaşatacak. Güvenilirliği ve tecrübesiyle bugüne kadar alıcılarına avantaj sunan Mamikler, Zümrüd-ü Anka Bahçecik’te şehir merkezine yakınlığın yanı sıra doğa ile iç içe, konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenleri bekliyor.

ŞEHİR KARMAŞASINDAN UZAK KONUMDA

Mamikler İnşaat firmasının bir ilke imza atarak hazırladığı doğa harikası proje Zümrüd-ü Anka’nın devamı olan Zümrüd-ü Anka Bahçecik, eşsiz havası ile göz dolduracak. Şıklığın işlevsellikle, doğallığın teknoloji ile buluştuğu Zümrüd-ü Anka Bahçecik projesi özgün tasarımı, alışagelmişin dışında olan evleri ile alıcılarına masalsı bir zarafet sunacak. Şehrin karmaşası ve stresten uzaklığı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan bu proje ile kendinizi yeniden doğada hissedeceksiniz. Mamikler, projeyi önümüzdeki günlerde duyuracak.

Bu sayfayı paylaş :