1. %72’i yeşil olarak projelendirilmiş rekreasyon alanları
  2. Genel açık park ve dinlenme alanları
  3. Özenle peyzaj tasarımı yapılan yeşil alan ve bahçeler
  4. Rengârenk çiçek bahçeleri içinde yürüyüş  parkuru
  5. Açık havuz – kapalı havuz – çocuk yüzme havuzu akua park
  6. Açık spor alanları, fitness salaonu,aguash(duvar tenisi), oyun parkları
  7. Türk hamamı, sauna, buhar odası, sok duş.
  8. Sosyal tesis, sauna, hamam
  9. Tenis, basketbol ve voleybol sahası
  10. Her konuta özel açık otopark

İnsan sağlığı, güvenlik ve çevre bilinci konularında titiz davranan kavan inşaat  geçerli tüm inşaat yönetmelik ve düzenlemelerine uygun seçkin malzeme, yetkin iş gücü ve en yüksek kalite standartlarında estetik, teknolojik yapılar üretirken müşteri mutluluğunu daima ön planda tutan hizmet anlayışındadır.

Orka Life evleri son Deprem Yönetmeliği, T.S.500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları,4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun ileri teknoloji ile üretilecektir. Detaylı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve betonarme taşıyıcı sistem kullanılacaktır. İç, dış duvarlarına ve temellerine kusursuz ısı,ses ve su izolasyonu için mantolama yapıacaktır.

Güvenlik kontrollü ana giriş ve çıkış, site çevresinde kameralı güvenlik sistemi

Blok kapısı ile konuşma, blok kapısına gelen kişiyi görme imkânı tanıyan daire içi görüntüye sahip  sistem.

Sosyal tesisler ile giriş güvenli noktalarından ve konutunuzdan görüşme İmkânı..

Evlerin güvenliğini sağlayan modern donanım, 24 saat görev başında güvenlik ekibi, bahçe ve çocuk alanları dahil tüm sitenin kamera ile izlenmesini sağlayan özel güvenlik sistemi sayesinde huzur ve mutluluğunuz her zaman güvende olacak

Orka Life evleri size, şehrin içinde ama kalabalığından uzak, tınaz tepe mevkiinde , yeşilin her tonunu bulacağınız, rengarenk çiçekli bahçenizde doğa ile iç içe, gerçek huzur ve keyfi tadacağınız sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Mimari geleneğimize getirdiği yüksek teknolojik standartlar, çağdaş sistemler, sosyal ve sportif olanaklar ile modern bahçeli bir site ortamı sunuyor.

Orka Life evlerinde  hayatı kolaylaştıran, güzelleştiren ve fark yaratan birçok ayrıntıyla kendinize özel bir dünya keşfedeceksiniz. Bahçe konsepti oluşturularak projelendirilen Orka Life evleri ‘nda, kalabalık hissi veren yapılar yerine, mimariyi sanata dönüştüren ve doğayla bütünleştiren yaşam alanları sizleri bekliyor. Temeli, mutluluk için kurulan düşlerle atılan yapılar, arazideki konumlarıyla tekdüzeliği kıran, etkileyici ve kimliği olan bir siluet oluşturuyor. Sizi yoğun yaşam atmosferinden kurtarmak için doğal güzelliklere sahip yeşilin  içinde bulunan vadi ile uyumlu mimari yerleşim planlaması sayesinde birbirinden farklı alternatiflerle  140 bağımsız bölüm bulunuyor. Orka Life evlerinde hayatı kolaylaştıran, güzelleştiren ve fark yaratan birçok ayrıntıyla kendinize özel bir dünya keşfedeceksiniz.

%72’si yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılan Orka Life evleri  kesintisiz orman manzarası, doğa ve insan birlikteliğinin yeniden yorumlanarak hayata geçirildiği, uzmanlarca yapılan özel peyzaj uygulamaları ve çevre düzenlemesi yapılacaktır.

‘Orka Life evlerin de yeşilin dinginliğini yaşam alanınıza ait bahçelerden, cephelere ve rekreasyon alanlarına kadar hayatınızın her anında yaşayacaksınız.

Yaz-kış kullanabileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzları kendinizi her an bir tatil köyünde gibi hissedebilmeniz için. Siz serinleyip, suyun keyfini çıkartırken çocuklarınız da özel olarak tasarlanan çocuk yüzme havuzunda eğlenebilecek.

Modern mimarisi ve Kulüp Orka Life evleri  sosyal tesis Binası’nda her zaman paylaşılmayı bekleyen dostluklar bulacaksınız. Siz kahvenizi yudumlayıp komşuluklar kurarken, çocuklarınız da özel oyun parkında birlikte büyüyecekleri yeni arkadaşlarla tanışacak.

Orka Life evleri  ağlıklı ve eğlenceli bir yaşam için gereken tüm olanakları bulacaksınız. Dilerseniz tenis kortu, basketbol, voleybol sahalarında günün stresinden uzaklaşıp keyifli dakikalar geçirecek, dilerseniz fitness merkezinde formunuzu koruyacak yada  doğayla baş başa spor yapmanın tadındı çıkartacaksınız.

Bu sayfayı paylaş :